Home

Křehký výsledek Výsadní bengt ruda triva fåtölj auktion Stabilní Pištění pokračovat

Bengt Ruda, fåtöljer, ett par, "Domstolsfåtöljen", ur Nordiska Kompaniets " Triva"-serie. - Bukowskis

BENGT RUDA. "Z- fåtölj " för Nordiska Kompaniets Triva serie, 1950-60-tal.  - Bukowskis

BENGT RUDA, a pair of 'Triva' easy chairs from Nordiska Kompaniet, designed  in 1953. - Bukowskis

Slutpris för FÅTÖLJ, "Triva", Bengt Ruda för

BENGT RUDA. fåtöljer, 1 par, NK 'TRIVA'. Möbler - Fåtöljer & Stolar -  Auctionet

Fåtölj, med fotpall, Bengt Ruda, Triva-serien för NK Nordiska Kompaniet,  1950-tal, röd klädsel, svartlackerade benstativ, märkta: ”Triva NK: s  VERKSTÄDER NYKÖPING MADE IN SWEDEN” - 621 6080 - Metropol Auktioner

BENGT RUDA, fåtölj, "Triva-serien.", för Nordiska Kompaniet, modellen  formgiven 1953. - Bukowskis

Bengt Ruda stolar Triva Nordiska Kompaniet - Stockholms Auktionsverk

Bengt Ruda for Nordiska Kompaniet 'Triva' armchair, 1960's | #129373

Fåtölj, Bengt Ruda, "Domstolsfåtöljen", ur "Triva"-serien, NK Nordiska  Kompaniet. Stomme av svartbetsat trä, textilklädsel. Bredd: 56 cm. Djup: ca  70 cm, sitthöjd: ca 37 cm. Höjd: 84 cm. Metropol - Auktioner i

Lot-Art | FÅTÖLJ, ur "Triva"-serien, Bengt Ruda, Nordiska Kompaniet.

BENGT RUDA, fåtölj, "Domstolsfåtöljen", ur "Triva-serien", Nordiska  Kompaniet, 1957. - Bukowskis

Fåtölj design Bengt Ruda - Stockholms Auktionsverk

FÅTÖLJ, Bengt Ruda, Triva, Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt. Möbler -  Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Sökresultat för Triva fåtölj
Sökresultat för Triva fåtölj

BENGT RUDA, fåtöljer, ett par, "563-037", ur "Triva-serien", Nordiska  Kompaniet, 1950-tal. | Bukowskis Market | Fåtölj, Serier

BENGT RUDA. "Z- fåtölj " för Nordiska Kompaniets Triva serie, 1950-60-tal.  Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Slutpris för FÅTÖLJ, retro 1950-tal, "Domstolsfåtöljen" ur

FÅTÖLJ, ur "Triva"-serien, Bengt Ruda, Nordiska Kompaniet, 1950-tal. Möbler  - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Fåtölj, Bengt Ruda, "Domstolsfåtöljen", Triva-serien, NK Nordiska  Kompaniet, modellen formgiven 1957. Fast stoppad sits och rygg i tyg.  Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning  - 6264

BENGT RUDA, stol, "562-026" ur Triva serien, AB Nordiska Kompaniet, modell  lanserad 1953. - Bukowskis

A 1950's 'Triva' easy chair by Bengt Ruda, from Nordiska Kompaniet. -  Bukowskis

BENGT RUDA, fåtölj ur "Triva-serien", Nordiska Kompaniet NK, 1950-tal. -  Bukowskis

Fåtölj, Bengt Ruda, Triva-serien för NK Nordiska Kompaniet. Metropol -  Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4164

FÅTÖLJER, ett par, "Triva", Bengt Ruda, NK:s Verkstäder, Nyköping,  1950-tal. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet